K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Omlouváme se, ale vzhledem k současné situaci nejsme schopni z kapacitních důvodů přijímat objednávky od nových zákazníků.
Děkujeme za pochopení.

Brambory Princess 25 kg

Odrůda Princess je vhodná pro dlouhodobé skladování.

Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
400 Kč 347,84 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Hodnocení:
(47%)
Celkem hlasů: 113

Brambory Princess 25 kg - o produktu

Kvalita: 1. jakost

Odrůda Princess je raná konzumní odrůda, salátová. Varný typ A.

Jsou stejnoměrně velké, střední až větší velikosti, vhodné k přímému konzumu od sklizně až do jarního ukončení skladování.

Často se setkáváme s označením varných typů A-B nebo B-C, protože hranice není přesně vymezena.

Varné typy brambor VARNÝ TYP A: Brambory s pevnou, tuhou, jemnou až středně jemnou dužninou po varu, jen velmi slabě moučnaté, nerozvaří se ani delší dobou varu. Jsou vhodné především do salátů, pro vaření ve slupce "na loupačku" a jako příloha.

VARNÝ TYP B:Brambory s polopevnou, vlhkou až sušší, jemnou až hrubší dužninou po varu, mírně moučnaté, vařením se částečně rozsypávají. Jsou ideální jako příloha, vhodné především k restování a také do salátů, gulášů, polévek i bramborák.

VARNÝ TYP C: Brambory s měkkou dužninou po varu, moučnaté, vařením se rozsypávají, snadno se rozvaří. Jsou ideální na přípravu kaší, výborné jsou pečené ve slupce, hodí se na hranolky, bramborák nebo placky.

Vlastnosti a další informace
Cena za: 25 kg
Země původu: Německo
Kvalita I. jakost