K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Krušovice 10°

Světlé výčepní pivo.

Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
16 Kč 13,22 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Hodnocení:
(51%)
Celkem hlasů: 114

Krušovice 10° - o produktu

Kvalita: 1. jakost

Výborně pitelné pivo, které lidé z krušovického pivovaru obdařili těmi nejlepšími pivními vlastnostmi. Dokazuje to její stupňovitost 10, 2°, která z ní dělá vlastně „desítku a čtvrtku“. Dokazuje to také trojice pečlivě vybraných českých a moravských sladů, díky nimž má desítka z Krušovic typickou sytě zlatou barvu a plnou pivní chuť. A nebylo by to české pivo, kdyby mu příjemně vyznívající hořkost nedodával chmel. Krušovice leží v samém srdci žatecké chmelařské oblasti, takže krušovičtí sládci logicky sáhli po odrůdě z tohoto regionu – poloraném Červeňáku. Byla to dobrá volba!
Krémová pěna, chuť i vůně ječného sladu, rafinovaná hořkost chmelu, sytá barva, plná chuť a zároveň vlastnosti desetistupňového piva, díky nimž se skvěle pije a osvěží při všech myslitelných příležitostech. To je nová KRUŠOVICKÁ 10°, pivo poctivé a dobré jako kdysi. Pivo, které se pije samo.

Vlastnosti a další informace
Obsah alkoholu: 4,2%
Zákonná odmítnutí odpovědnosti: Zákaz prodeje osobám mladším 18 let!
Země původu: Česká republika
Kvalita I. jakost