K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Krušovice 12°

Světlý ležák.

Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
22 Kč 18,18 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Hodnocení:
(60%)
Celkem hlasů: 76

Krušovice 12° - o produktu

Kvalita: 1. jakost

Základem je slad. Krušovičtí sládci vzali hned čtyři druhy českých a moravských sladů a jejich správnou kombinací a také využitím vlastního kmene kvasinek dospěli k té pravé barvě, vůni i chuťovým vlastnostem. Zejména díky sladům karamelovým získala dvanáctka z Krušovic jantarově zlatavý odstín i plnou, lahodnou a příjemně táhlou chuť.
Ale jsme v Čechách a tam se pořádné pivo se neobejde bez chmelu. Sládci pečlivě vybrali ty nejlepší odrůdy chmelu z Žatecka, kde Krušovice leží, a dosáhli tak výrazné a současně velmi příjemné, dlouho doznívající hořkosti.
Mimořádná vyváženost všech vlastností KRUŠOVICKÉ 12° nakonec dovolila sládkům uvařit erbovní pivo pivovaru „nad 12“ (přesně na 12,2°), a přesto zajistit, aby se skvěle pilo.
Lidem z pivovaru Krušovice se tak jejich sen splnil. Vrátili do českých hospod nefalšovanou českou dvanáctku, která chutná stejně dobře jako kdysi, když se ještě v Čechách vařilo pořádné pivo.

Vlastnosti a další informace
Obsah alkoholu: 4,7%
Zákonná odmítnutí odpovědnosti: Zákaz prodeje osobám mladším 18 let!
Země původu: Česká republika
Kvalita I. jakost