Bluma modrá nebo červená má podobně chutnající dužinu jako švestka.
Meruňky jsou velice zdravé.
Mandarinka Satsumas je sladká a nemá pecky.
Mango RTE - nejlepší a nejchutnější mango.
Ananas super sweet je nejsladší ananas.
Nektarinka je chutná a nemá nepříjemné chloupky.
Granátové jablko obsahuje velké množství vitamínů a šťávy.
Ostružiny Eat Me.
Physalis má šťavnatou, sladkokyselou chuť.
Valencia Late jsou středně velké sladké pomeranče.
Maliny Eat Me.
Avokádo má vysokou vitamínovou hodnotu a výživnost.