K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Omlouváme se, ale vzhledem k současné situaci nejsme schopni z kapacitních důvodů přijímat objednávky od nových zákazníků.
Děkujeme za pochopení.

Mango RTE By Air

Mango RTE letecky dovážené nejchutnější mango.

NOVINKA
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
149 Kč 129,57 Kč bez DPH
Dostupnost: Na dotaz
Hodnocení:
(57%)
Celkem hlasů: 121

Mango RTE By Air - o produktu

Kvalita: 1. jakost

RTE (ready to eat).

Tento produkt je dozrán do optimální konzumní zralosti tak, aby zákazník věděl,

 jak má dané ovoce chutnat a vypadat.

Jedná se o zpravidla letecky importované, velmi kvalitní produkty.

 

Mango je plod mangovníku pocházející většinou z Asie nebo Indie.

Plod má oválný tvar s velkým nepoživatelným jádrem. Barva slupky přechází od zelené přes žlutou až k červené. Pod slupkou se ukrývá sladká, šťavnatá a velmi aromatická žlutooranžová dužina chutí připomínající broskev.

V mangu najdeme spoustu vitamínu C, některé vitamíny skupiny B, vitamín A a E. Dále obsahuje minerální látky, karoten, hořčík, mangan, zinek a velké množství draslíku. Účinky maga jou velmi rozsáhlé. Dodávají energii a chrání sliznice. Díky karotenu dodává pokožce a vlasům barvu, pomáhá předcházet infekcím a nachlazení, ale především nám uklidní podrážděné nervy.

Zralé mango nesmí být ani měkké, ale ani příliš tvrdé. Mango se nejlépe jí čerstvé a vychlazené. Tedy ho jíme buď samotné, nebo ho můžeme přidat do různých ovocných salátů, nebo jako přílohu k pokrmům, ale také bývá často používané k přípravě kompotů a zavařenin.

Vlastnosti a další informace
Cena za: 1 ks
Země původu: Peru
Kvalita I. jakost


Související zboží a alternativy