K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Cibule červená 1 kg

Cibule červená je vhodná ke konzumaci za syrova nebo do salátů .

Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
45 Kč 40,18 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem

Cibule červená 1 kg - o produktu

Kvalita: 1. jakost

Cibule je nejenom jedna z našich nejznámějších a nejpoužívanějších druhů zeleniny, ale je také známým prostředkem k léčbě mnoha obtíží. Na naše zahrádky se cibule dostala ze Západní Asie. Cibule kuchyňská má desítky odrůd od štiplavé chuti po sladkou chuť, s bělavou, žlutou, hnědou nebo červenou barvou.

V Orientu patřila odedávna k jednomu z nejstarších přírodní léků. Má podobné léčivé vlastnosti jako česnek a stejně všestranné použití v kuchyni.

Cibule obsahuje sirnaté sloučeniny, které mají silný antibakteriální účinek. Chrání proti infekcím a při krájení se inhalací dezinfikují sliznice v nose, ústech a hltanu. Má protizánětlivé účinky, pomáhá při obtížích ledvin a močového měchýře. Snižuje významně krevní tlak a hladiny tuků a cukrů v krvi.

Tato zelenina je bohatá na kyselinu listovou, která má omlazující účinky na růst buněk, vitamin C, který přináší mentální svěžest a posiluje imunitu, dále na železo, což pomáhá při krvetvorbě a nakonec i zinek, který je důležitý pro cévy, mozek a vazivové tkáně.

Vlastnosti a další informace
Cena za: 1 kg
Země původu: Holandsko
Kvalita I. jakost


Související zboží a alternativy