K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Jablko Royal Gala 1 kg

Jablka Royal Gala jsou středně velké až menší jablka.

AKCE
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
Akční nabídka platí do 30.06.2024 nebo do vyprodání zásob. 39 Kč 34,82 Kč bez DPH
Původní cena: 44 Kč
Dostupnost: Skladem

Jablko Royal Gala 1 kg - o produktu

Kvalita: 1. jakost

Jablka Royal Gala jsou kuželovitého tvaru. Žlutá slupka je z větší části překrytá jasně červenou krycí barvou, která bývá nanesena formou mramorování, nevýrazného žíhání a někdy i rozmytého líčka. Dužnina je žlutá, středně pevná a chrupavá. Má sladší, příjemně aromatickou chuť.

Jablka jsou dobrým zdrojem vitaminu C, což je antioxidant důležitý pro správnou činnost imunitního systému. Jablka mají zároveň poměrně málo kalorií a vysoký obsah fruktózy. Tento jednoduchý cukr je sladší než sacharóza (hlavní složka řepného a třtinového cukru) a vstřebává se pomaleji, čímž napomáhá udržení stálé hladiny cukru v krvi.

V lidovém léčitelství jsou zralá syrová jablka tradičním prostředkem proti zácpě, kdežto sušená jablka pomáhají proti průjmu a gastroenteritidě. Jablka se používají také do obkladů při zánětech kůže. Jablka rozdělujeme podle doby dozrávání na letní a zimní.

Vlastnosti a další informace
Cena za: 1 kg
Země původu: CZ/PL
Kvalita I. jakost


Související zboží a alternativy