K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Jablko Royal Gala 1 kg

Jablka Royal Gala jsou středně velké až menší jablka.

Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
44 Kč 38,26 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem

Jablko Royal Gala 1 kg - o produktu

Kvalita: 1. jakost

Jablka Royal Gala jsou kuželovitého tvaru. Žlutá slupka je z větší části překrytá jasně červenou krycí barvou, která bývá nanesena formou mramorování, nevýrazného žíhání a někdy i rozmytého líčka. Dužnina je žlutá, středně pevná a chrupavá. Má sladší, příjemně aromatickou chuť.

Jablka jsou dobrým zdrojem vitaminu C, což je antioxidant důležitý pro správnou činnost imunitního systému. Jablka mají zároveň poměrně málo kalorií a vysoký obsah fruktózy. Tento jednoduchý cukr je sladší než sacharóza (hlavní složka řepného a třtinového cukru) a vstřebává se pomaleji, čímž napomáhá udržení stálé hladiny cukru v krvi.

V lidovém léčitelství jsou zralá syrová jablka tradičním prostředkem proti zácpě, kdežto sušená jablka pomáhají proti průjmu a gastroenteritidě. Jablka se používají také do obkladů při zánětech kůže. Jablka rozdělujeme podle doby dozrávání na letní a zimní.

Vlastnosti a další informace
Cena za: 1 kg
Země původu: Slovensko
Kvalita I. jakost


Související zboží a alternativy